(01) 123 456 789

Info@example.com

Блог

В наш час, коли практично кожний розуміє важливість та необхідність фізичного навантаження для хорошого самопочуття та здоров’я, ми робимо акцент на особливому виді фітнесу – скандинавській ході!
В чому ж її перевага порівняно з іншими видами фітнесу?
По- перше, це самий природний та доступний вид фітнесу на природі, який підходить кожному і з будь-яким рівнем здоров’я, так як це хода, що природньо для людини. А при використанні спеціальних палиць для скандинавської ходи навантаження розподіляються рівномірно між нижньою та верхньою частиною тіла. Це задіє 90% м’язів одночасно, включається в роботу верхній плечовий пояс та розвантажуються коліна.
По- друге, це сімейний вид фітнесу, куди можна відправитись зі своїми рідними , поєднуючи спілкування та фізичні навантаження.
По- третє, кардіонавантаження у вигляді скандинавської ходи може стати чудовим доповненням до силових навантажень або до занять в залі на тренажерах додадаємо тренування зі скандинавської ходи на свіжому повітрі. І так, Скандинавська хода може стати для вас персональним спортивним залом в красивому парку чи лісі.
В-четвертих, можливість освоїти правильну техніку зі скандинавської ходи з допомогою сертифікованого та досвідченого інструктора, який підбере для вас комплекс вправ для розминки та заминки. Буде контролювати правильність виконання.
Крім цього, регулярні заняття в аеробному режимі тренувань (частота пульсу 110-130 ударів/хв.) дозволяє м’язовим клітинам, до яких надходить багато кисню, використовувати жир в якості основного джерела енергії. І це дуже помітно, дивлячись на фігури наших учасників, у кого була зайва вага.
А також Скандинавська хода є чудовою профілактикою атеросклерозу, артрозів, проблем опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної, нервової систем, укріплення імунітету та прискорює обміні процеси.
Переваг Скандинавської ходи ще дуже багато! Приходьте на наші тренуванні і самі переконаєтесь в цьому! Заняття в групі однодумців, де збираються цікаві люди, дисциплінує, організовує кожного в досягненні своїх цілей. Всі отримують заряд бадьорості, енергії та позитивних емоцій.
Варто спробувати цей новий оздоровчий вид фітнесу, який швидко розвивається! Кросівки на ноги, палиці в руки – і вперед на доріжки та стежки, ритмічно рухаючись з палицями, назустріч красивому сходу сонцю або заходу сонцю!

Поділиться в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники

Залишити коментар